Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Hakkımızda :

Sektörün Endüstriel PLC, PC, Robotik ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve çözüm sunan, kalite ve iş geliştirmeyi kendine ilke edinmiş Krank Otomasyon girişimci, yenilikçi ruhla sektörde 15 yıllık tecrübesinin katkısyla 2015 yılında kurulmuştur.

 Otomasyon sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede PC yazılımıda ekleyerek bir firmalara özel yazılım üreten görüntü işleme, veri toplama, test prosesleri, hareket kontrol proseleri hizmetleri üreten firma haline gelmiştir. Bu ilerleme ile birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Krank Otomasyon saygın ve güvenilir otomasyon firmaları arasındaki yerini almıştır.

Krank Otomasyon, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla sektörde, gösterdiği başarılarla Endüstriel yazılım sektörünün üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Vizyon & Misyon : 

V : Dünya genelinde endüstriyel yazılım hizmeti veren mühendislik firmaları arasında en yenilikçi ve kalite odaklı olmak.

 

M : Krank Otomasyon, Türkiye’deki endüstriyel yazılım alanında müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Hem PC yazılımları hem PLC yazılımları yetebilme avantajı ile müşterilerimize çok alternatifli sistemler sunar.

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?